پیام های تسلیت


فائزه رضایی

مریم جان یاد تو و افتخار آفرینی هایت در قلب ما جاودان است وتو در ذهن ما زندهای الگوی ریاضی جهان

متن کامل
فاطمه بهاری

خیییلی دوستت دارم، همیشه برام الگو هستی، همیشه هستی و در سخت ترین لحظه های زندگی به من قدرت میدی، خیلی ممنونتم...

متن کامل
زهرا محمدی

مریم عزیز...مریم عزیز،معصومیتت و لبخند کمرنگی ک همیشه در عکس هایت حس می شود تو را از هیاهوی دنیای ریاضی دور نشان می دهد..عاشقت خواهم ماند،فروتنی ک ستودنی است.مثل یک داستان بودی،مثل یک اتفاق..ک نه هر ۱۰۰ سال بلکه هر قرن یکبار تکرار می شوی! قلبم به درد می آید،عزیزم روحت در آرامش..

متن کامل
علی رحیم نژاد

مریم همیشه زنده است ودر خاطره ها خواهد بود

متن کامل
سینا سنجری

مریم بانو: نابغه دوران، روحت در آرامش ابدی

متن کامل
علی رجبی

صد حیف که این نابغه دوران دیگر میان ما نیست.یادش گرامی و روحش شاد

متن کامل
نسترن رزمی

ارزوی ارامش ابدی برایت دارم ودوست دارم روزی مانند تو بشوم

متن کامل
زهرا عرفانی

درود و سلام بر روان پاک تو ای دختر ایران زمین؛ کاش بودی، در ایران خودمان، کاش ما را دراین کشور بی سرنوشت راهنمایی بودی. چرا نسل ما راهنمایی ندارد؟ کاش بودی که از تو گله کنم، به خاطر اینکه خورشیدی بودی در دست دیگران و ما از شمعی کوچک نیز محروم هستیم. کاش بودی که پاسخم دهی، من و نسل من همه دچار سرنوشتی نامعلوم هستیم. ما دهه شخصی ها و به خصوص من که اواخر شصت و شش هستم.

متن کامل
رضا محمودی

هو الباقی، درگذشت بانوی دانشمند و نابغۀ بزرگ خانم دکتر میرزاخانی همیشه باعث تاثر خواهد بود. خداوند برای این بزرگ زن رحمت و غفران خود را عطا فرماید.

متن کامل
فرهاد محمودی

روحش شاد و یادش همیشه گرامی  هیچ وقت در ذهنم فراموش نمی شوی

متن کامل
یوسف محمدرضایی

واقعا نمیدانم از کجا شروع کنم :( . بیاییم همانطور که مهندس احمد میرزاخانی فرمودند از مریم اسطوره که نه، بلکه الگو بسازیم. اما حتی من که همواره از عشاق ریاضی بوده ام هم با تحقیق فراوان باز نتوانستم به جزییات کارهایی که مریم را مریم کرد دست پیدا کنم. کلیات را اغلب ماها میدانیم: پدری فهمیده، مدیر موسسه ی خیریه، که برخوردش با اغلب مسائل به ایده آل ترین شکل ممکن است. برای منی که از بیرون نگاه میکنم شباهت بسیاری بین نحوه ی زندگی پدر و فرزند میبینم. هر دو بدنبال زندگی ای آرام، بدور از هیاهو، و مفید بوده اند.

متن کامل
ABBAS ALLAHBAKHSHI

با درود به روان پاک دکتر مریم میرزاخوانی. ای نابغه بشریت یاد و نام تو در صفحه گیتی برای همیشه باقی خواهد ماند. روحت شاد ای بانوی بزرگ ایران زمین. چهره معصوم تو هیچ وقت از یاد و خاطره ما ایران فراموش نخواهد شد. روحت شاد و یادت گرامی باد.

متن کامل
مازیار رحیمی

این پیام را با چشمانی پر از اشک می نویسم : تو زنده و جاودانی ای پیامبر ریاضی ای مریم ما

متن کامل
محمد امینی

روحش شاد

متن کامل
نیما

هر موقع که به یاد شما می افتم قطره اشکی گوشه چشمم پدیدار میشود..روحتان شاد پروفسور

متن کامل
علی دهقانی

سلام..تسلیت به مردم ایران و همه طالبان علم...خدا ای کاش از ما نمیگرفتیش

متن کامل
علی و ط ن خواه

خداوند ارامشی بلند به ایشان عطا کند

متن کامل
طاها هنر

من واقعا باورم نمیشه؛ ایشون الگوی من در زندگی، در تحصیل و...هستند و خواهند بودند. روحشان شاد

متن کامل
هادی محمودزاده

بهترین ها همیشه در یاد می مانند همانند مریم میرزاخانی

متن کامل
nima sorude - irani

عرضِ ادب و احترام ... خدمت شما خانواده` محترم و فرهیخته یادگارانِ پرفسور مریم میرزاخانی . میخواستم بپرسم  که  شما زادروز پرفسور مریم میرزاخانی را که به عنوان روز جهانیِ زن در ریاضیات  ثبت شده را تایید می فرمایید . اگر شما تایید میفرمایید ما در شبکه ها به اشتراک بگذاریم . با سپاسِ فراوان از شما عزیزان .

متن کامل
علی صفری

کاش خدا از عمر بی خاصیت ما کم می کرد و به این زن اضافه می کرد

متن کامل
علی فتح الهی سیس

درگذشت این اندیشمند بزرگ آه و تاسف فراروانی را برای جامعه علمی کشور و جهان پدید آورد،راه مقدسش پر رهرو باد،و نام و یادش جاویدان.

متن کامل
محمد رمضانی

گر چه جز تلخی از ایام ندید هر چه خواهی سخنش شیرین است صاحب آنهمه گفتار امروز سائل فاتحه و یاسین است دوستان به که ز وی یاد کنند دل بی دوست دلی غمگین است خاک در دیده بسی جان فرساست سنگ بر سینه بسی سنگین است بیند این بستر و عبرت گیرد هر که را چشم حقیقت بین است هر که باشی و زهر جا برسی آخرین منزل هستی این است آدمی هر چه توانگر باشد چو بدین نقطه رسد مسکین است اندر آنجا که قضا حمله کند چاره تسلیم و ادب تمکین است زادن و کشتن و پنهان کردن دهر را رسم و ره دیرین است خرم آن کس که در این محنت‌گاه خاطری را سبب تسکین است

متن کامل
ارمین دارابی

بزرگترین واژه اینکه ی مغز ریاضیات دنیا نیست ولی یادش گرامی هس

متن کامل
مهندس افرا

بانو بی نهایت، جنتلمن ریاضیات دنیا بعد از رفتن تو دیگر کسی در ۲۲اردیبهشت جشن تولد نمیگرد  اعداد تا ابد سوگوار شدند،هذلولی ها همچنان مانند من مات و مبهوت مانده اند... ملکه ریاضیات جهان تا ابد ملکه خیال من هم هستی   خیلی زود رفتی بانو   خیلی زود...

متن کامل
فرشاد سعادتمند

از دست دادن انسان هاي فرهيخته اي چون دكتر مريم ميرزاخاني كه با ذهن زيباي خود اثري ماندگار بر پهنه ي اين هستي گذاشته اند بسيار غم انگيز است. بشريت تا ابد تفكرات زيباي اين نوابغ را بر تار و پود خود لمس خواهد كرد. اين خداحافظي تلخ را نه تنها به خانواده ايشان بلكه تمام بشريت تسليت عرض مي كنم

متن کامل
Ali Salari

هم نسل من ...نسل كم ادعا ... خاموش با نگاهى كه فرياد ميزند چراااااااااااااااااااا

متن کامل
منير سادات مادرشاهي

مريم جانم چنان شيفته زيبايي هاي جهان شدي كه دعوت خدا را براي ديدن يكپارچه زيبايي پذيرفتي،. صد سپاس بابت سهيم كردن بشريت در زيبايي هايي كه كشف كردي

متن کامل
فائزه عابدپور

افسوس كه درگذشت مريم براي جامعه بشري غم انگيز است. روحش در ارامش ابدي

متن کامل
رضا امين

بي شك نام مريم ميرزا خاني هميشه در خاطر ها مي ماند و  جهان سال هاي سال از اثار او بهره ميبرد! روحش شاد!

متن کامل
arash

روانش شاد و يادش همچون ديگر مفاخر ايراني مانند أبوعلي سينا، ذكريا رازي ، خوارزمي و عمر خيام هزاران سال جاويدان

متن کامل
سیدمهران دیباجی

مریم عزیز. نشان دادی می شود دختر ایرانی به بالاترین جایگاه علمی قرن های اخیر در ایران برسد. دستاوردهای علمیت علاوه بر فایده زیاد در فیزیک و ریاضیات همواره مایه اعتماد به نفس ایرانیان زیادی خواهد شد.

متن کامل
امید همای نیکفر

در دنیا، نوابغی همانند پرفسور مریم میرزاخانی آنقدر زیاد نیستند که بتوان از دست دادن یکی از ایشان را به سادگی پذیرفت. روحش شاد.

متن کامل
فرزاد

هر که باشی و زهر جا برسی آخرین منزل هستی این است آدمی هر چه توانگر باشد چو بدین نقطه رسد مسکین است اندر آنجا که قضا حمله کند چاره تسلیم و ادب تمکین است زادن و کشتن و پنهان کردن دهر را رسم و ره دیرین است خرم آن کس که در این محنت‌گاه خاطری را سبب تسکین است روح شاد یادش گرامی / بدون شک یکی از گرانبهاترین انسانهای زمین بود و افتخار ایران زمین در انسوی گیتی / تسلیت به خانواده و دوست دارانش

متن کامل
مهدی رستگار

روحش شاد ویادش همیشه جاویدان

متن کامل
منصوره ناصرچیان

مادری، دیگر برای دختر کوچولو قصه نمی خواند! مادری دیگر برق چشمان دخترش را هنگام کشیدن نقاشی نمی بیند! مادری دیگر موهای دخترش را دم خرگوشی، با روبان صورتی نمی بندد. مادری از زمان می گذرد و به جایی می رود که دختر کوچولو  هندسه ای از سنگی مستطیل مانند به یاد خواهد داشت مادری در هذلولی زمان به بینهایت می رسد.

متن کامل
محمد امین کرمانشاهی

رفیق مریم ارجمندم، تو نمردی، بلکه زنده ای در یادها وخاطرات! بزرگانی چون تو وخیام وخوارزمی ها تا ابد در شناسنامه مادرمان ایران نامشان حک شده است.

متن کامل
سعید

روحشان شاد و آرزوی موفقیت برای دختر عزیزشان آرزومندم،

متن کامل
نرگس

روحش شاد.

متن کامل
حمید اکبری

پرفسور میرزاجانی از نوابع بودنند .مرگ برای نوابع معنا ندارد

متن کامل

41 - 80 of 291
First | Prev. | 1 2 3 4 5 | Next | Last