پیام های تسلیت


نگار

کاش یاد بگیریم پس از مرگ کسی یادمان نیافتد که ای داد همچنین فردی حضور داشته است و تازه اسمش را بشناسیم ... پروفسور مریم میرزاخانی روحت شاد ... condolences

متن کامل
عباسعلی اسکندری

نمی‌دانم چه بگویم و چه بنویسم؟! نمی‌دانم در فرهنگ ما آدم تا نمیرد از او یاد نمی‌کنند. شوربختانه بسی دیر هنگام ایشان را شناختم و به بزرگی و یکدانگیشان در دانش ریاضی پی بردم. بانوی سرآمد و فرزانه‌ٔ جبر ایرانی چه زود از میان دوستدارانش پر کشید. او به‌راستی به‌دور از هیاهوی سیاست‌بازان، تنها در اندیشهٔ آنچه دوست داشت، حل مسئله بود. به‌گواه تاریخ این مرز و بوم از هزار سال پیش تا کنون کسی‌را چون پروفسور مریم میرزا‌خانی، نابغه و باهوش به‌خود ندیده است. او بزرگ بود و بزرگ‌منش، ریاضی‌دانی برجسته و نستوه، مادری مهربان و سختکوش که شایستهٔ هزاران هزار آفرین و درود است. بی‌گمان دختران و پسران این سرزمین میتوانند ایشان را همچون یک الگوی بی‌مانند در زندگی بپذیرند. در پایان بر خویشتن می‌بالم در زمانه‌ای زیستم که او هم چندی زیست و سپس سبکبار از جهان خاکی ما بال کشید.

متن کامل
مجید غفوری

فقدان پرفسور مریم میرزاخانی برای جامعه علمی دنیا ضایعه ای بزرگ است،روح مریم میرزاخانی در بهشت آرام است

متن کامل
شقایق عبداللهی

روحشان شاد، یادشان همیشه زنده و راهشان پر رهرو باد

متن کامل
منصوره سلاطینی

من به وجود همچین زن باهوش ونخبه ای افتخار میکنم. افتخار میکنم که زنم چون تو یک زن بودی، کاش از نزدیک دیده بودمت وافتخار یک عکس رو به میدادی

متن کامل
اسماعیل پورحیدری

به عنوان یک مرد ایرانی در برابر همت والای پرفسور مریم میرزاخانی ارزنی بیش نیستم باشد جان من فدای همچین دلاوری

متن کامل
مهناز احمدی

هنوز از دست دادن تو برای ما تازگی دارد.

متن کامل
سید نیمارمضانی پیانی

درگذشت مریم میرزاخانی یکی از ریاضی دانان و دانشمندان برتر که مایه افتخار هرایرانی بود همه را غمزده کرد.

متن کامل
شهرام

بزرگترین زن معاصر درگذشت اما بزرگترین اسطوره ی زن شد!!!تا ابد

متن کامل
نیایش فرمند

مریم عزیزم .. واقعا نمیدونم چطوری توصیف کنم غمی رو که بعد از تو توی قلبم رخنه کرده .. به عنوان یک زن موفق ایرانی ، تو الگوی همیشگی من خواهی بود .. یادتت تا ابد جاویدان خواهد ماند ..

متن کامل
پوریا زارع

متاسفانه در مملکت پر افتخار ایران چندین سال است که فرار مغز ها به شدت افزایش یافته و این امری طبیعی در وجود انسان است که میل به شکوفایی و پیشرفت دارد و مسئولان به جای انکه زیر ساخت ها را برای نخبگان فراهم کنند به اعتراض می پردازند که چرا برای مملکت خود خدمت نکردی و این عذر بد تر از گناه است .مرحوم پروفسور مریم میرزاخانی یک اسطوره بیاد ماندنی هستند که متاسفانه مردم شناخت کافی از این بانوی بزرگوار ندارند و این کم کاری رسانه ملی و مسئولان را نشان میدهد .امید وارم روزی را ببینم که کشور عزیزم ایران بتواند نخبگان را جذب کند و کسانی کم تکرار مانند خانوم مریم میرزاخانی بتوانند در همین خاک به شکوفایی و پیشرفت خود بپردازد....ان شاءالله

متن کامل
فاطمه جباری

بدون اغراق غم انگیز ترین خبری بود که تا به حال شنیدم

متن کامل
امیرعلی

نامت درایران جاویدان میماند

متن کامل
محمدجواد داودآبادی فراهانی

بعنوان کسی که طالب آموختن و عاشق ریاضیاته،وقتی به کارهای ایشون نگاه میکنم،به سختی هایی که کشیدند،به تلاش هایی که کردن،..وقتی به همه این ها نگاه میکنم،خستگی خودم،یادم میره و با انرژی بیشتری مسائل سخت و سخت تر رو،حل میکنم..وقتی اسم ایشون رو میشنوم،منقلب میشم.خیلی خیلی انگیزه میگیرم.احساس میکنم منو میبینند...روحش شاد.برای خانواده محترم ایشان و برای تنها یادگار ایشان،آرزوی سلامتی دارم.

متن کامل
نیکو نوچیان

گاهی، گمان می کنم با معادله ای پیچیده، از ابعاد ذهن همگان پنهان شده ای،،، ای زنده و حی

متن کامل
امیرشفیع زاده

سرو ایرانی روحت شاد

متن کامل
محمد رضا بیرانوند

مریم میرزاخانی افتخار بزرگی برای ملت ایران هستش و من به عنوان یک جوان تمام تلاشم را میکنم تا بتوانم مانند او باشم تسلیت به خانواده محترم این عزیز پرافتخار

متن کامل
امیر حسام کریمی

تسلیت میگم خیلی ناراحت شدم می خواستم از  نابغه مثل ایشون کمک بگیرم خدا رحمتش کند

متن کامل
شادی

نمیشناختمت ولی واقعا قلبم گرفت از رفتنت

متن کامل
محمدحسین گلمحمدی

زنده یاد خانم پرفسور میرزاخانی الگویی نیکویی است برای تمام مردان و زنان این سرزمین. اینجانب اغلب با پسرم از مریم خانم صحبت و او را به پیمودن راه آن یگانه عصر تشویق میکنم. همواره یادش گرامی باد. مرگ پایان نیست.

متن کامل
مصطفی جعفری

تسلیت و ادای احترام نسبت به افتخار علم ریاضیات جهان و یک انسان کامل

متن کامل
سوسن مظفری

دختر عزیزم حیف که نیستی. امروز ایران به شما نیاز دارد. مریم جان دومین سالی است که در بین ما نیستی. دختر نخبه و باهوشم. کاش من رفته بودم اما شما که باعث افتخار ایرانی هستی می ماندی. نابغه عزیز ما. حیف حیف حیف

متن کامل
مسعوده

سومین سال درگذشت بانوی فرهیخته پرفسور مریم میرزاخانی را تسلیت عرض می کنم . او هنوز در قلب و خاطر ما زنده است .

متن کامل
Kianoosh Saniei

اندوهی بزرگ و فقدانی عظیم برای تک تک مردم ایران و جهان

متن کامل
مریم .ک

من از ایشون دوسال کوچکترم، دقیقا یادمه وقتی ایشون را به عنوان برنده المپیاد توی تلویزیون میدیم چقدر برام جالب بود. خدا رحمتشون کنه. نوشتن آن جمله خیلی سخته چون انگار همیشه این افراد عزیز، زنده هستند. خدا به همسر و دختر و خانواده ایشون صبر بده و آناهیتای عزیزش راه مادرش را ادامه بده

متن کامل
مهتاب ن

بعد از گذشت سه سال از فوت پروفسور میرزاخانی هنوز قلبم با شنیدن نام ایشون مچاله میشه، کیفیت زندگی مهم‌ترین از کمیتشه و ایشون این رو ثابت کردن.

متن کامل
مهدی یزدانی

من ان روز سرباز ترمینال هواپیمایی دزفول بودم اگه اشتباه نکنم  تو عید بود اون تصادف هیچ وقت از یادم نمیره تمام سربازا گریه میکردند . جنازه ها رو همراه این نخبه های عزیز با پرواز باری فرستادند تهران . هیچ وقت یادم نمیره که سربازای ترمینال دزفول چه گریه ای برای این بچه های عزیز میکردند الان که یادم افتاد گریه گرفته . خدا بیامرزه این نخبه های عزیز. خدا بیامرزتتون.

متن کامل
زهرااسمعیلی

من یکی ازکلاس هفتمی هاهستم عاشق این مدرسه ام

متن کامل
یاس یاسی

درگذشت بانوی بزرگوار ایرانی، نابغهٔ علم ریاضی، سرکار خانم مریم میرزاخانی را به جهان تسلیت عرض میکنم، روحش شاد و یادش جاودان باد.

متن کامل
یگانه اشراقی

روحت شاد و یادت گرامی باد

متن کامل
اکبر کامکار مزرعه

درگذشت دانشمند قرن را به تمام مردم دنیا تسلیت میگم وامیدوارم راه این عزیز را ادامه دهیم

متن کامل
محمد جمال زهی

یک روزی باعث میشم به خودت بیش تر افتخار کنی روحت شاد اسطوره من

متن کامل
مهدی زارع

روحت شاد و یادت همیشه در دل مردم ایران زنده باد.

متن کامل
شلاله

این دنیا لیاقت ادامایی مثل شما رو نداره  روحشون شاد

متن کامل
سارا مطلبی

به نظر من طول حیات خیلی مهم نیست و مهم تر دستاوردهاست و الهام بخش بودن هستش و ایشون اسطوره خانم های جهان شدند. هر چند عمر کوتاهی بود ولی طوری زندگی کردن که خیلی ها با عمر نوح هم به دست نمیارن. روحشان شاد.

متن کامل
نیوشا بهلول

امیدوارم راهشان ادامه پیدا کند  چند روز پیش فهمیدم روز تولدم با ایشان یکی است و خیلی خوشحال شدم من یک کلاس نهمی هستم و می خواستم در دوره های ریاضی بنیاد مریم میرزاخانی شرکت کنم اما برای ثبت نام نمی دانم چه کنم؟

متن کامل
علی محمودی

باسلام ودرود به روح پرفتوح بانوی ریاضی ایران وجهان.

متن کامل
التفاتی

روحت شاد

متن کامل
آرش دارائی

کاش مرگت به تعویق میافتاد.... نبودنت خیلی زیاده خیلی......

متن کامل
فرزانه یوسفی

عاشقتم ...وقتی عکساتومیبینم بغض گلومومیگیره....خداادم خوباروگلچین میکنع

متن کامل

81 - 120 of 744
First | Prev. | 1 2 3 4 5 | Next | Last