پیام های تسلیت


احمد صالحی

ضایعه از دست دادن این نابغه ی بزرگ بانوی دانشمند و فرهیخته همچون داغی است بر سینه ایران و ایرانی تا ابد و مسلماً فقدان نبود این پرفسور برجسته و بزرگوار٫ غم م اندوه سنگین و بزرگی است بر جامعه علمی و ریاضی جهان که تا سالیان دراز احساس خواهد شد .  درود بر تو ای بانوی ایرانی که نام کشورت را به بالاترین سطوح علمی جهان  و نام خودت را به بالاترین قله ها رساندی و افسوس که شمع وجودت چه زود خاموش شد و اتاق دل هر ایرانی را در تاریکی فرو برد.  روحت شاد و یادت تا ابد گرامی

متن کامل
فاطمه نیازی

من دکتر داروساز هستم دوست دارم تخصص بخونم می خوام بیشتر با علم و منش و پشتکار پروفسور میرزاخانی بیشتر مطلع بشم. خیلی از درگذشت استاد ناراحتم کاش زود تر ایشونو می شناختم افسوس که بی اطلاع بودم.خداوند رحمتشون کنه.

متن کامل
حسین عروجی -ایران-همدان

ترک یارتان بر شما تسلیت باد-تسلیت واژه کوچکیست در برابر غم بزرگ شما از خداوند صبر برای شما و خانواده محترم خواهانم امیدوارم که غم آخر زندگیتان باشد

متن کامل
رستم شیرانی

درود بر روان پاک بانوی نابغه ریاضیات جهان و نماد تلاش، استعداد و خودباوری زن ایرانی

متن کامل
Nastaran Samadirad

Dokhtare iran zamin, Maryam jan, hamishe va hamishe namat zende khahad mand.

متن کامل
هدی

اول ازهمه به خانواده ی محترم پروفسورمریم میرزاخانی عزیزبابت ازدست دادن مریم عزیزصمیمانه تسلیت میگم وبراشون آرزوی صبرفراوان ازدرگاه احدیت دارم.دومابه خانواده ی محترم ایشون به خصوص به پدرومادرمحترمشون بابت داشتن وتربیت مریم عزیزکه مثل جواهری گران بهابودتبریک میگم. امیدوارم روح مریم عزیزغرق درآرامش باشه. امیدوارم دخترزیباونازنینش آناهیتای عزیزدرآینده مثل مادرش دردنیای علم مثل یک تکه الماس بدرخشه...

متن کامل
مهدی علیزاده

عالمان همیشه جاودانه اند،  سالها و شاید قرنها بعد هم در حالی که همه ما فراموش شدیم از او یاد خواهند کرد.

متن کامل
دکتر نادره جوادی نیا

ستاره فروزانی چون پروفسور مریم میزاخانی ،نابغه معاصر که سرتاسر عمر کوتاهش وقف هدفهای علمیش شد،هرگز خاموش نمیشود،وی مایه مباهات جامعه بشری خصوصا ایرانیان و زنان میباشد.روانش شاد و برای تمامی افراد خانواده اش ارزوی صبر و شکیبایی دارم.

متن کامل
دکتر فرامرز مینا.ارولوژیست

خانواده محترم میرزاخانی.تسلیت مرا بپذیرید.در غم شما شریکم.من هم دلم شکست.اما نابغه شما جاودانه شد خداوندبه شما صبر عطا کند.

متن کامل
arya

مریم جون نمرده است همیشه زنده و جاودان...در قلبهایمان جا دارد...منم همچو مریم عاشق ریاضی ام و میدانم چقدر دنیا از نبودن چنین بانوی نابغه و گرامیی خالیست.به خانواده محترمشون شکیبایی آرزو دارم و دست پدر و مادرشونو میبوسم که چنین فرزندی رو در دامنشو ن پرورانده اند.روحش همیشه شاد...

متن کامل
نرگس صمدى

با تمام وجود متاسفم، صبر و قدرت براى همه شما خانواده عزيز مريم عزيز خواهان و از صميم قلب به شما تسليت عرض ميكنم.

متن کامل
شهرام گلاب حيات

ضمن ارج نهادن به خدمات علمی و آثار ماندگار این گهر تابناك و فرهیخته ایران، مصیبت وارده را به جامعه علمی کشور و خانواده محترم ايشان تسليت دارم. اقبال لاهوري ابياتي سروده كه تا حدودي وصف الحال ايشان ميباشد كه به خلاصه اي از آن اشاره ميكنم . زندگي در صدف خويش گهر ساختن است ، در دل شعله فرو رفتن و نگداختن است .... مذهب زنده دلان خواب پريشاني نيست ، از همين خاك جهان دگري ساختن است.

متن کامل
محمد فضلی

با قلبی اندوهگین و سینه دردمند این ضایعه بزرگ را به خانواده ایشان و جامعه بزرگ علمی ایران تسلیت عرض می کنم. محمد فضلی دانشگاه تهران

متن کامل
Mansoor Rahimi

وقتی جایزه گرفتی٬ مغرورم کردی . وقتی رفتی ٬ غمگینِ غمگین . راستی چرا به این زودی؟  نامت قرن ها به بزرگی یاد خواهد شد و بر سر درِ تمامیِ دانشکده های ریاضی٬ و چه زیباست این ٬ ذهن زیبا.بر قرار باشی. منصورـ بلژیک

متن کامل
آرمان بني احمدي

از شمار دو چشم يك تن كم وز شمار خرد هزاران بيش . تسليت به بشريت و تمام گيتي .

متن کامل
زری موسوی

مریم جان، نام و یادت فراموش نخواهد شد.

متن کامل
داود اهوازیان

نفسم تنگه دلم مثل سنگه از این مصیبت، خدا بهشت برین رو جایگاهت خواهد کرد که تو گل سر سبد بندگانش بودی و تسلیت میگم به دختر کوچولوت و همسر و پدر و مادر گرامیتون.

متن کامل
خشایار جلیلوند

تسليت به خانواده محترم و بزرگوار اين بانوي فرزانه و فرهيخته بانو مريم ميرزاخاني روحش شاد و یادش گرامی

متن کامل
محمدرضا انصاری

کلمات قاصر از ابراز اندوه از دست دادن یک پژوهشگر و دانشمند بزرگ ریاضی میباشند مریم عزیز حقیقت علم ریاضی را در طول عمر کوتاه خود درک کرده بود. او همیشه جاودانی خواهد بود.

متن کامل
سارا رضاییان

روحت شاد

متن کامل
ابوذر خیراله زاده ورزی

باید مراکز استعدادیابی ریاضی برای نوجوونها ساخته بشه تا همین راهی رو که مریم جان طی کرده برای دیگران تکرار بشه.  چقدر این خانم میرزاخانی ماه بود. یه انسان به تمام معنا با فرهنگ و بامعنویت بالا. خدا کنه بازم از این نوابغ بااخلاق تو کشور ما تکرار بشن.

متن کامل
مریم محباتی

قلبم شکست. در آرامش حضورخداوند بخوابند. خداوند را به خاطر خلقت چنین شخصیت عزیز و فرهیخته ای شکر می گویم. برای بازماندگان و خانواده محترم ایشان در درگاه خداوند یکتا آرامش و صبر طلب می کنم.

متن کامل
دکتر علی نعمتی

درخشیدن نام مریم در کنار ریاضیدانانی چون ریمان و هم پای آنان افتخار بس بزرگی هست بر همه ایرانیان بخصوص جامعه ریاضی کشور، فروغ این چراغ علم ریاضی را به خانواده ایشان و جامعه علمی کشور تسلیت عرض می کنم.

متن کامل
ایرج علامپور دانشجوی دکتری ریاصی

انان که بخاطر یک دلیل زنده اند بخاطر یک دلیل خواهند مرد اما انان که بخاطر هزاران دلیل زنده اند هرگز بخاطر یک دلیل نخواهند مرد. پروفسور میرزاخانی زنده است زیرا او روح ریاصیات را در کالبد جوانان ما دمید واو زنده است تا  زمانی که ریاصیات زنده است. بدرود  پروفسور

متن کامل
جواد خدادوست

روحت شاد

متن کامل
هموطن

رحمت ورضوان خدای تعالی به روح پاک وپرفتوح مریم میرزاخانی عزیز...برای پدرومادرمحترمشون وهمسرمحترمشون وآناهیتای زیباونازنین وبرادرهاوخواهرمحترمشون درغم ازدست دادن چنین دختر، همسر، مادر وخواهردانشمندوپرافتخاروفرهیخته ای ازصمیم قلبم آرزوی صبروآرامش دارم.

متن کامل
رحمت شستان

درگذشت نابهنگام نابغه علمي ايران و جهان، رياضيان نامي، بانو مريم ميرزاخاني را به دخترك، همسر و خانواده ايشان تسليت ميگويم. مريم نشان داد كه  زنان خلاق جامعه، حتي در جامعه اي نابرابر و مبتني بر تبعيض نيز ميتوان با تلاش و پشتكار به اوج رسيد. يادش گرامي باد!

متن کامل
حجت آدینی

بسم الله الرحمان الرحیم  از شمار دو چشم، یک تن کم     وز شمار خرد، هزاران بیش سلام می کنم به مریم عزیز سلام می کنم به نوابغ سرزمینم. امیدوارم قدر و منزلت پتانسیل های این مملکت رو بدونیم و اقدامات فرزندان ایران را بزرگ بشماریم و فرصت حضورشان را تنگ نکنیم که در اینصورت ایرانی سربلندتر و افتخار آمیزتر خواهیم داشت. اینان از جمله سرمایه های اصلی ایران عزیز برای درخشش در امروز و آینده اند. روحش جاودانه در آرامش باد.

متن کامل
میثم باهو

غم انگیزترین چیز تسلیت پس از مرگ یک انسان بزرگ و افتخار آفرینه . شب بخیر نابغه

متن کامل
سميرا ناظري

مریم جانم،  آشنایی با وجود نازنینت بهترین تجربه نوجوانی من بود. با تلاش تو زندگی‌ ما معنای جدیدی گرفت .شتاب در کشف ندانسته‌ها تو را از زندگی‌ به بی‌نهایت برد. مثل همیشه قبل از همهٔ ما، تمام و کامل رفتی‌.   برای آناهیتا بهترینها را در زندگی‌ آرزو می‌کنم.  برای همسرت، پدر و مادرت، برادران و خواهرت آرزوی صبر دارم.

متن کامل
نوید بهرام پرور

اين روزا اين ضرب المثل ژاپنى هیچ رقم ازذهنم دور نميشه: هرچقدر هم زيبا و خوش خط بنويسى "به گلها دست نزنيد"، ذات باد بيسواده و شتابان ميوزه و بى رحمانه قشنگترين گلها رو پرپر ميكنه. كاش ميفهميدم من كه نديدمت چرا حالِ ادمهاىِ رفيق از دست داده رو دارم، روحت شاد و به امید دیدار مریم خانوم میرزاخانی

متن کامل
سيد رضا طباطبايى شفيعى

مرگ حق است، اما سنت طبيعت اين است كه فرزندان پدران را راهى كنند، اگر غير اين سنت شود غصه سراسر وجود را ميگيرد. مرگ حق است، اما در   از دست دادن شكى براى غصه باقى نمى ماند، خصوصا كه نابغه اى مثل عزيز از دست رفته باشد. تسليت فراوان به والدين، همسر، دوستان و آشنايان و همه كسانى كه از فقدان  اين ايرانى سرشناس متاسف هستند.

متن کامل
سيد نصرالله طباطبايي

خدا رحمتت كنه، هر چند كوتاه ولي مرسي كه بودي.

متن کامل
Dniz Naghavi

سلام و درود بر  نابغه ریاضیات جهان،  روحش قرین رحمت الهی است، چرا که راهی نو در علم ریاضیات گشوده است  و  بر ماست که قدردان زحماتش باشیم

متن کامل
الهام داودى

روحت شاد و يادت گرامى

متن کامل
عهدیه یوسفی

ورودی 72 - رشته مکانیک     دانشگاه شریف             خیلی غم انگیز است. ،شنبه که خبر فوت مریم عزیز را شنیدم بی اختیار گریستم.وقتی به دختر ۷ ساله ایشان فکر می کنم،بیشتر متاثر می شوم.مصیببت سنگینی است .روحش شاد و راهش پر رهرو باد .

متن کامل
مازیارکریم

بسیار دردناک بود . یادشان جاویدان

متن کامل
حسن فتحی واوسری

به خانواده میرزاخانی و تمامی مردم ایران از دست رفتن این نابغه علم ریاضیات را تسلیت می گویم.

متن کامل
محمدمهدی شاه‌ناصر

از این اتفاق بسیار ناراحتیم،روحش شاد.

متن کامل
فرشاد سعادتمند

از دست دادن انسان هاي فرهيخته اي چون دكتر مريم ميرزاخاني كه با ذهن زيباي خود اثري ماندگار بر پهنه ي اين هستي گذاشته اند بسيار غم انگيز است. بشريت تا ابد تفكرات زيباي اين نوابغ را بر تار و پود خود لمس خواهد كرد. اين خداحافظي تلخ را نه تنها به خانواده ايشان بلكه تمام بشريت تسليت عرض مي كنم

متن کامل

161 - 200 of 462
First | Prev. | 3 4 5 6 7 | Next | Last